joi , 13 mai 2021
Home / Articole populare / Mozzartbet – joacă și câștigă la loteriile internaționale!
https://www.casinoinside.ro/dictatura-ratei-de-incidenta-si-economia-de-piata/

Mozzartbet – joacă și câștigă la loteriile internaționale!

MozzartBet este una dintre casele de pariuri la care merită să joci la loteriile internaționale. Datorită flexibilității și șansele ridicate de câștig, loteriile internaționale au devenit foarte populare printre jucătorii din România.

Chiar dacă mulți mizează invocând numerele norocoase sunt și jucători care studiază cu atenție rezultatele, frecvența numerelor, istoricul la diverse loterii și joacă bilete cu scheme și diverse combinații.

Dar nu vrem să intrăm acum în discuții despre scheme de joc, despre combinări, aranjamente și permutări ori despre frecvențe de joc, ci ne dorim ceva simplu, relaxant și de pe urma căruia să putem câștiga.

Chiar este avansul de 2 goluri periculos la pariuri?

Câștigă la loteriile internaționale cu MozzartBet

Loteriile internaționale la MozzartBet

La MozzartBet găsim loterii din toată lumea, cu extrageri din 4 in 4 minute, zilnice sau saptămânale. Pentru loteriile cu extrageri rapide, avem Grecia Kino, Ungaria Putto, Polonia Keno, Italia e10 sau Cehia Keno, unde ne putem încerca norocol de mai multe ori într-o singură oră. Pentru 1 număr la Grecia Kino, găsim cea mai bună cota!

Există și loterii cu extrageri zilnice sau din oră în oră. Win for life clasic este una din cele mai cunoscute loterii de la noi, cu extragere din oră în oră. Loto Polonia Multi este un alt tip de joc foarte popular în țara noastă, cu 2 extrageri pe zi.

3 numere norocoase!?

Așa că alegem 3 numere și vrem să vedem cât putem câștiga la diferite loterii, cu o miză de 1 Leu/bilet. Numerele sunt 17, 26 și 35 cele pe care le-am ales noi și vrem să le jucăm. Iar bilete punem la Grecia Kino, Polonia Multi, Polonia Keno și Spania Bono și Italia Keno 10e (20/90).

Grecia Kino – la Mozzart un număr are cota @3.95. Varianta aleasă de noi, 17, 26, 35, 3 numere are cota totală @70! Cu 1 Leu mizat putem câștiga 70 Lei.

Polonia Multi 1 și 2 – la Mozzart un număr are cota @3.75. Varianta aleasă de noi, 17, 26, 35, 3 numere are cota totală @70! Cu 1 Leu mizat putem câștiga 70 Lei

Polonia Keno (20/70) – la Mozzart un număr are cota @3.25. Varianta aleasă de noi, 17, 26, 35, 3 numere are cota totală @40. Cu 1 Leu mizat putem câștiga 40 Lei. Iată tipul de bilet:

Spania Bono – la Mozzart un număr are cota @7.80. Varianta aleasă de noi, 17, 26, 35, 3 numere are cota totală @630. Cu 1 Leu mizat putem câștiga 630 Lei. Iată tipul de bilet:

 Italia Keno 10e (20/90) – la Mozzart un număr are cota @4.30. Varianta aleasă de noi, 17, 26, 35, 3 numere are cota totală @100. Cu 1 Leu mizat putem câștiga 100 Lei. Iată tipul de bilet:

Alte loterii

În afară de aceste loterii, găsim și multe alte variante din țări precum  Grecia, Italia, Slovacia, Polonia, Franța, Letonia, Finlanda, Spania, Canada, SUA, Irlanda 6/47, Germania, Austria, Ungaria, Belgia, Norvegia, Danemarca, Slovenia, Australia, Singapore, Turcia, Bosnia, Elveția, Marea Britanie, Islanda și Africa de Sud.

Dictatura ratei de incidenta și economia de piață

Loteriile internaționale sunt tot mai populare în țara noastră prin prisma faptului că putem miza suma dorită și jocurile sunt mult mai dese decât la loteriile clasice.

Pentru a face o comparație, am pus biletul la Grecia Kino și la alte agenții terestre de pariuri:

 1 Nr2 Nr3 Nr4 Nr5Nr6Nr7Nr
MozzartBet416703151500740030000
Agenția 13.8315.5370.302961400670026000
Agenția 23.6514662951380670026000
Agenția 33.8015.50702951400670026000
Agenția 43.8816.00703031422680027000
Agenția 53.8015702951380660026000
Agenția 53.6014682901350650025000

 Dacă joci la loteriile internaționale, cu siguranță ai câteva strategii de pariere. Trecând peste faptul că putem aplica diverse strategii și modele matematice, nu trebuie să uităm că este vorba despre un joc de noroc. Este important să ne distrăm și să pariem responsabil iar câștigurile pot apărea oricând!

STAI! Citeste si despre

Casele de pariuri cu cele mai bune cote la Ungaria Putto

Casele de pariuri cu cele mai bune cote la Ungaria Putto

Ungaria Putto este o loterie atractivă și interesantă. Poate că nu este la fel de …

Revolut la pariuri sportive online - merită să îl folosești?

Revolut la pariuri sportive online – merită să îl folosești?

Revolut este considerat un mod mai bun ca să-ți gestionezi banii. Revolut nu e o bancă …

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *